20 ÅRS JUBILEUM

VESTFOLD FUGLEHUNDKLUBB er i år 20 år

Spenndende nytt om vårt 20 års jubileum; Elin Wittusen kommer, hun vil også holde ett kåseri for oss. Det vil være mulighet for å kjøpe en signert utgave av den nye boken hennes. Merk at vi har fortsatt noen ledige plasser, påmelding til thomas.ellefsen@hotmail.com

Vi har glede å kunne invitere våre medlemmer til jubileumsfest Lørdag 30 November kl. 18.00 i SJFF klubblokaler på Pukestad Gård, Hystad veien 21.

Det blir servert koldtbord med tilbehør og noe i glasset, på klubbens regning. Av hensyn til bestilling av mat og drikke, må vi ha påmelding til thomas.ellefsen@hotmail.com før 21. November. Vi har plass til ca. 60 personer. Håper på hyggelig kveld med godt humør. Det blir full anledning til og skryte av bikkjene.

Dette er jo en anledning til å ta en tur med den nye hybrid båten til Strømstad på formiddagen. (Harrytur.) Det er også gangavstand til flere av Sandefjords hoteller for de som ønsker overnatting og en helg i byen.

VELL MØTT.

Del innlegget:

Facebook
Email
WhatsApp
Twitter
LinkedIn