Juleavslutning torsdag 7. desember 2023 kl 19

Vi har gleden av å invitere klubbens medlemmer til vår tradisjonsrike Juleavslutning med middag på Holmfosshytta. Vi serverer god mat og drikke og under kaffen deler vi ut premier fra klubbesterskapet og kåring av Årets Hund (Beste resultat fra utstilling samt en av våre jaktprøver er tellende). Det blir selvsagt også utlodning så hold Vippsen eller kontantene klare. Vi gleder oss til å se deg der.

Påmelding til Anita Holmsen på anitaholmsen@gmail.com

Holmfosshytta finner du rett ved Numedalslågen, Holmfoss, i Kvelde https://holmfoss.no/
Adressen er Holmfossveien 212, 3282 Kvelde

Altfor tidlig førjulshilsen fra Styret.

Du kan se bilder fra julebordet på våre facebook sider eller en liten oppdatering her

Del innlegget:

Facebook
Email
WhatsApp
Twitter
LinkedIn